www.cvonline.hu

Kóstoltató hostess a Campus Fesztiválon

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.23.
Hirdetés azonosító: 1069710
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Ezúttal a Campus Fesztivál egyik pékséges standjához várjuk a jelentkezéseteket.

Feladatok:

  • a fesztiválozók pékáruval való kínálása
  • a pékség promóciójában való részvétel

Elvárások:

  • aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • betöltött 18. életév
  • igényes megjelenés
  • jó kommunikációs készség
  • a pékség formaruhájának viselése (atléta/póló, rövid nadrág)

Munkaidő: 2016. júnlius 20 - 23., az alábbi időpontokban:

07.20. szerda 12:00 - 20:00 / 20:00 - 04:00

07.21. csütörtök 04:00 - 12:00 / 12:00 - 20:00 / 20:00 - 04:00

07.22. péntek 04:00 - 12:00 / 12:00 - 20:00 / 20:00 - 04:00

07.23. szombat 04:00 - 12:00 / 12:00 - 20:00 / 20:00 - 04:00

Előnyt jelent:

  • a megjelölt napok vállalása azonos műszakban
  • korábbi hostess tapasztalat

Amit kínálunk

  • órabér: bruttó 639 Ft + műszakpótlék
  • kellemes környezet, jó társaság
  • vidám munkavégzés

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha fényképes önéletrajzot is töltesz fel a rendszerünkbe (pdf vagy .doc formátumban).

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!