www.cvonline.hu

Kóstoltatásra keresünk hostokat, hostess-eket

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1025590

Ha Budapest vagy környékén élsz és szeretnéd kipróbálni magad egy termékkóstoltatáson, jelentkezz hozzánk!
Feladatok:
  • termékkóstoltatás
  • vásárlók tájékoztatása
  • jelenléti ív vezetése és az ezzel kapcsolatos adminisztráció

Elvárások:
  • kóstoltatáson szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség
  • ápolt, igényes megjelenés

Juttatások:
  • n. 750Ft/h
  • péntek és szombati munkavégzés napi 8-10 órában
  • hosszútávú munkavégzés

Előnyök:
  • egészségügyi kiskönyv

  • Amennyiben érdeklődsz a munka felől, küldd el fényképes önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése címre és felvesszük veled a kapcsolatot!