www.cvonline.hu

Körzeti-Foglalkozás-Egészségügyi Szakápoló

  • A hirdetés 514 napja lejárt

Budapesti belvárosi rendelőbe
főállású

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • háziorvosi és üzemorvosi nővéri munka
  • kapcsolattartás a páciensekkel
  • irodai, szervezési feladatok
  • vizsgálatok megszervezése, lebonyolítása
  • hatósági szervekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • diplomás ápoló, vagy a fenti munkakör betöltéséhez szükséges szakirányú végzettségek (klinikai szakápoló, körzeti – közösségi ápoló, OKJ 54501201 + üzemi szakápoló)
  • önálló számítógép felhasználói gyakorlat (X-Doki Visual, nyilvántartó programok, levelezés, adatbázis kezelés, szövegszerkesztői ismeretek, internetes alkalmazások)
  • jó kommunikációs és szervezési készség, empátia, megbízhatóság
  • fizioterápiás asszisztensi végzettség
  • többéves szakirányú tapasztalat
  • kommunikáció képes angolnyelv-tudás

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol