www.cvonline.hu

Korrektor

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.09.14.
Hirdetés azonosító: 1078133
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nyíregyházi partnercégünkhöz várjuk a jelentkezésedet.

Feladatok:

  • újságcikkek javítása helyesírásilag, formailag
  • irodai adminisztráció

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony minimum 2017 októberéig
  • kiváló helyesírási és megfogalmazási készség
  • alap szintű szamítógépes ismeretek
  • pontos, precíz munkavégzés
  • hosszú távú ráérés
  • betöltött 18. életév

Munkaidő: hétfőtől péntekig 08:00-16:00, minimum 2-3 nap vállalása kötelező

Előnyt jelent:

  • folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok kommunikáció szakon
  • újságírás területén szerzett tapasztalat
  • sok szabadidő

Amit kínálunk:

  • bruttó 639 Ft-os órabér
  • igényes, modern munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!