www.cvonline.hu

Környezetvédelmi/EHS koordinátor

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.01.05.

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi partnerünk számára keresünk tehetséges és megbízható jelöltet Környezetvédelmi/EHS Koordinátor pozícióba.

Feladatok:

- A vállalata munka-, tűz- és környezetvédelmi rendszerének működtetésében és fejlesztésében való aktív részvétel és országos szinten való támogatás
- Preventív munka-, tűz- és környezetvédelmi rendszerek alkalmazása
- A jogi megfelelőség és változások nyomon követése, a vezetőség tájékoztatása, részvétel az implementálásban
- Auditokon való aktív részvétel, auditok levezetése
- Az infrastruktúra, gépek, folyamatok rendszeres ellenőrzése munka-, tűz-, és környezetvédelmi szempontból
- Hatósági kapcsolattartás és adatszolgáltatás, engedélyezések ügyintézése
- Az alkalmazottak munka-, tűz- és környezetvédelmi képzése, tájékoztatása
- Munka-, tűz- és környezetvédelmi célok, KPI-ok megvalósulásának nyomon követése, jelentése a vezetőség felé, adminisztráció

Elvárások:

- Felsőfokú környezetvédelmi mérnök végzettség
- Gyártó területen/termelővállalatnál szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat (FMCG tapasztalat előnyt jelent!)
- Hatósági jelentések és kérelmek elkészítésében, benyújtásában szerzett tapasztalat
- Jogszabályi követelmények naprakész ismerete
- Belső jelentési rendszerek ismerete
- Tárgyalási szintű ANGOL nyelvtudás, szakmai szókinccsel bővítve
- B kategóriás jogosítvány
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Jó kommunikációs és prezentációs készség
- Magas szintű szervezőkészség, pontosság, precizitás

Előny:

- Munkavédelmi, tűzvédelmi végzettség
- Ipari vízgazdálkodásban és szennyvíz kezelésben szerzett tapasztalat
- Auditori végzettség ( ISO 14001, OHSAS 18001)
- Multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalat
- SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete
- ADR ismeretek

Amit kínálunk:

- Hosszútávú szakmai perspektíva
- Multinacionális munkakörnyezet
- Versenyképes juttatás

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -