www.cvonline.hu

Környezetvédelmi vezető – Vegyipari gyártás

  • A hirdetés 8 napja lejárt

Megbízónk egy globális vegyipari konszern délkelet-magyarországi gyáregysége. A SHEQ csapatuk támogatására keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Az új munkatárs fő felelősségi köre:

  • Környezetirányítási management rendszer felügyelete és fejlesztése
  • Hulladékgazdálkodás felügyelete
  • Szennyvíztelepi technikus kollégák vezetése
  • Tanúsító auditokra való felkészülés koordinálása
  • Szakhatóságokkal való kapcsolattartás, bejárások lebonyolítása
  • Cégen belüli oktatások szervezése környezetvédelmi témakörben
  • Jelentés a Safety Heath Environment and Quality osztály vezetőjének

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Környezetvédelmi mérnöki, biomérnöki, vegyész vagy vegyészmérnöki végzettséggel
  • Minimum 1 év gyártó cégnél szerzett környezetvédelmi mérnök, környezetvédelmi menedzser vagy környezetvédelmi koordinátor tapasztalattal
  • ISO 14001 (2015) szabványismerettel
  • Szabályozási környezet ismeretével
  • Legalább középfokú angol nyelvismerettel
  • Szélesebb körű EHS tapasztalat illetve ISO 9001, ISO 50001 és/vagy ISO18001 szabványismeret előny

Személyiségbeli elvárások:

  • Elkötelezett, dinamikus, munkájára igényes személyiség
  • Jó szervező- és priorizálási készség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Jó stressz tűrő és rugalmas személyiség

A kiválasztott jelöltet versenyképes alapbér, kiemelkedő béren kívüli juttatások, hosszú távú munkalehetőség, kiváló munkahelyi légkör és multinacionális vállalati kultúra várja.

Ha a fentiek felkeltették érdeklődését kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre. A tárgy mezőben kérjük megjelölni a „Környezetvédelmi vezető ” jeligét.

exetim selection
Istenhegyi út 44, 1125 Budapest
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki > Vegyészmérnök
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Környezetmérnök, Környezetvédelmi felügyelő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Gyártás-előkészítő mérnök

Hire-One Kft.

Pozíció leírása: Termelési folyamatok meghatáro...
Oroszlány, Tata, Tatabánya

Gyártás előkészítő mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebban a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Környezetvédelmi előadó

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

Feladatok: közcsatornába vezetett szennyvíz min...
Budapest, Pest