www.cvonline.hu

Környezetvédelmi technikus / mérnök

  • A hirdetés 665 napja lejárt

A Xeless Csoport keres határozott idejű szerződésre

környezetvédelmi technikust / mérnököt

Afganisztánba

(Mazar-I-Sharif)

FELADATOK:

  • hulladékégető  vezetése, üzemeltetése (betanítás helyben),
  • környezetvédelmi előírások betartása és betartatása,
  • karbantartási munkák elvégeztetése / elvégzése,
  • időszaki jelentések, riportok készítése,
  • munkavégzés csak a katonai táboron belül.

ELVÁRÁSOK:

  • legalább középfokú környezetvédelmi technikusi végzettség,
  • hulladékgazdálkodásban szerzett munkatapasztalat,
  • társalgási német nyelvtudás aktív nyelvhasználattal,
  • jó kommunikációs képesség,

AMIT KÍNÁLUNK:

  • azonnali munkakezdés,
  • kiemelkedő bérezés,
  • határozott idejű szerződés az év végéig,
  • utazás, szállás, étkezés teljes körűen biztosított,
  • multinacionális munkakörnyezet.

A szakmai önéletrajzokat magyar és német nyelven várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Német