www.cvonline.hu

Környezetvédelmi szakmai gyakorlat

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 815002
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

A Coca-Cola Company mára a világ legnagyobb italgyártójává vált és most számukra keresünk környezetvédelmi pozícióra diák munkavállalót.

Feladatok:

  • a környezetirányítási rendszer dokumentációinak felülvizsgálatának támogatása
  • veszélyes anyagokkal kapcsolatos adminisztráció, a vonatkozó követelmények megvalósulásának vizsgálata
  • helyszíni felülvizsgálatok támogatása (vízhasználat, szennyvízkibocsátás és energia felhasználás témyakörben)
  • adminisztratív feladatok
  • dokumentáció kezelés

Elvárások:

  • folyamatban lévő környezetmérnöki, biomérnöki tanulmányok
  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • középszintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikáció és kapcsolatteremtő készség
  • nyitott, csapatjátékos attitűd
  • önálló munkavégzés
  • magas szintű terhelhetőség

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 08.00-16.30-ig heti 1-2 napban

Amit kínálunk

  • bruttó 800 Ft/óra diákbér
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • ingyenes céges buszjárat Budapest több pontjáról

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után tehetsz meg. Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!