www.cvonline.hu

Környezetvédelmi szakelőadó II

  • A hirdetés 1073 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Ellátja a tevékenységi körébe tartozó környezetvédelmi szolgáltatásokat a MÁV Zrt. és a MÁV leányvállalatok részére a környezet védelmének érdekében.
  • Közreműködik a rendkívüli események vizsgálatában, szakszerű kezelésében, elemzi és értékeli a bekövetkezett eseményeket a környezet biztonsága érdekében.
  • Szakmai támogatást nyújt a környezetet nem veszélyeztető munkavégzés feltételeinek biztosításához, tervezéséhez, valamint felügyeli a hatósági határozatokban foglalt kötelezések, határidők teljesítését és döntési javaslatot készít fellebbezési ügyekben.
  • Részt vesz a környezetvédelmi feladatokkal kapcsolatos megelőzési intézkedések végrehajtásában.
  • Részt vesz a MÁV ZRt. és MÁV Csoport munkavállalói számára rendezett oktatási tevékenység megszervezésében, az oktatásban és a vizsgáztatásban, a társaság munkavállalói számára történő környezettudatos szemlélet kialakítása és fejlesztése érdekében.
  • Javaslatokat dolgoz ki a tevékenységi körében tapasztalt hiányosságok megszüntetésére a kisebb környezeti terheléssel járó, alkalmasabb módszerek bevezetése érdekében.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség
  • Irodai számítástechnikai alkalmazások (Ms Office) felhasználói szintű ismerete
  • Jogszabályok, hatósági előírások kiváló ismerete

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Vasúti technológiák ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Gyakorlat: 2 év szakmai gyakorlat

Egyéb követelmények:

  • kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • kezdeményező személyiség
  • jó együttműködő képesség,
  • kiváló szervezőképesség,
  • jó konfliktuskezelő képesség.

Munkavégzés helye: Szeged

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Csongrád
Kategória Oktatás / Képzés
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő