www.cvonline.hu

Környezetvédelmi projekt támogató mérnök

  • A hirdetés 36 napja lejárt

Környezetvédelmi kármentesítési projektekkel foglalkozó cég keres csapatába

kollégát.

Feladatok:

  • Környezetvédelmi kármentesítési projekt műszaki megvalósulásának szakmai felügyelete
  • Környezetvédelmi dokumentációk, tervek, engedélyek készítése, készíttetése
  • Munkafolyamatok ellenőrzése, mintavételezések irányítása
  • Hatóságokkal, illetve alvállalkozókkal történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú környezetvédelmi végzettség, környezetmérnök diploma és/vagy környezettechnológia szakirányú végzettség előnyt jelent
  • Vonatkozó jogszabályok, technológiák naprakész ismerete
  • Hasonló munkakörben eltöltött legalább 2 éves munkatapasztalat
  • Erős tárgyalókészség, jó rendszerszemlélet
  • Agilis, proaktív személyiség
  • Önállóság, ugyanakkor csapatmunkában való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság

Amit ajánlunk:

  • Szakmai fejlődési és kiteljesedési lehetőség.
  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés egy lendületes és összetartó csapat tagjaként.

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Környezetmérnök, Környezetvédelmi tanácsadó
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő