www.cvonline.hu

Környezetvédelmi Projekt Menedzser

  • A hirdetés 634 napja lejárt

Feladatok:

  • árajánlatok, közbeszerzési ajánlatok kidolgozása, egyeztetés az ajánlatkérővel;
  • szakértés, szakértői tanácsadás, szakértői dokumentációk készítése (felülvizsgálathoz, előzetes- és hatásvizsgálathoz, kármentesítés különböző szakaszaihoz kapcsolódóan);
  • vízjogi engedélyeztetés, különböző tervezési feladatok;
  • mintavételi terv készítése, mintavételek lebonyolítása;
  • megbízókkal való kapcsolattartás;
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • főiskolai/egyetemi szintű környezet- v. építőmérnöki végzettség;
  • minimum 5 év környezetvédelmi szakmai tapasztalat;
  • környezetvédelmi szakértői jogosultság (SZKV-1.1, 1.2, 1.3, 1.4);
  • Autocad, Surfer szoftverek készség szintű ismerete;
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • vízilétesítmény tervezői jogosultság (VZ-T);
  • felelős műszaki vezetői, műszaki ellenőri feljogosítás;
  • projekt menedzsment tapasztalat;
  • az alábbi szoftverek ismerete: RBCA ToolKit, Transzmisszió 1.1 vagy AERMOD;
  • német nyelvtudás.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő