www.cvonline.hu

Környezetvédelmi munkatárs

  • A hirdetés 558 napja lejárt

A Hungary Musashi Festékgyártó Kft. 2006-ban kezdte meg működését Oroszlányban a japán Musashi Paint Co. Ltd. leányvállalataként. Dinamikusan fejlődő cégünk többek között az elektronikai és autóipar számára szállít műanyag felületen használatos speciális festékeket, hígítókat. Csapatának bővítésére az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Főbb feladatok, munkák:

  • A cégünk környezetvédelmi megfelelősségének biztosítását végző külső cégnek történő adatszolgáltatás
  • ISO 14001 szabvány szerinti Környezetirányítási Rendszer (KIR) működtetése
  • Veszélyes hulladékok szelektív gyűjtésével és tárolásával kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Vegyipari alapanyagok, termékek REACH szabályozás szerint kezelése,
  • Félkész- késztermékek biztonságtechnikai adatlapjainak szoftveres elkészítése, ellenőrzése

A sikeres jelölttel szembeni elvárásaink:

  • felsőfokú szakirányú környezetvédelmi mérnök végzettség
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Windows)
  • önálló, proaktív munkavégzés, szervezőképesség
  • problémamegoldó készség, rugalmasság
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszony
  • hosszú távú munka, biztos háttér
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Oroszlány

Önéletrajzát az alábbi email címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol