www.cvonline.hu

Környezetvédelmi munkatárs

  • A hirdetés 950 napja lejárt

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Közreműködés a környezetvédelmi megbízotti feladatok ellátásában.
  • Közreműködés a társaság környezetvédelmi tevékenységeinek, hatósági bejelentéseinek kezelésében.
  • A társaság Egységes környezethasználati engedélyében foglaltak szerinti munkavégzés, kiemelten a hulladékok kezelésének, nyilvántartásának, hatósági bejelentésének szakszerű végzése.
  • A jogszabályokban előírt környezetvédelmi nyilvántartások vezetése és bevallások határidőre történő előkészítése és továbbítása.
  • Figyelemmel kíséri a megjelenő új környezetvédelmi jogszabályokat.
  • Közreműködés a statisztikák elkészítésében, valamint a környezetvédelem területéhez kapcsolódó dokumentáció rendben tartásában.
  • A környezetirányításhoz kapcsolódó szabályozások készítése és adatok feldolgozása.
  • A minőségirányítás működtetésében és fejlesztésében való aktív részvétel.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy természettudományi végzettség.
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, MS Office,).
  • Meggyőző és határozott kommunikáció készség.
  • Teljesítményorientált személyiség.
  • Előny: Angol és/vagy német nyelvtudás.
  • Előny: „B” kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Fényképes szakmai önéletrajzát 2015. február 28-ig az alábbi e-mail címre várjuk.

HAJDU Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás

Pf. 1.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő