www.cvonline.hu

Környezetvédelmi munkatárs EBK (EHS)

  • A hirdetés 529 napja lejárt

Teva Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephelye

Alapanyaggyártó Igazgatóság

EBK szervezete

EBK munkatársat

keres a környezetvédelmi szakterületre

 Feladatai:

  • A debreceni és a sajóbábonyi telephely környezetvédelmi feladatainak szakmai koordinálása, ellenőrzése, különös tekintettel a levegőtisztaság-védelemre;
  • Az aktuális jogszabályoknak és Teva irányelveknek megfelelő környezetvédelmi eljárások naprakészen tartása, valamint betartatása;
  • A környezetvédelmi jogszabályi változások nyomon követése, a környezetvédelmi jogszabályi megfelelés folyamatos ellenőrzése globális rendszer (ENHESA) alkalmazásával;
  • Munkakörülmények, környezetvédelmi követelményeknek való megfelelőség szempontjából történő rendszeres auditálása;
  • IPPC engedélyek karbantartása, felügyelete, környezetvédelmi felülvizsgálat;
  • Környezeti monitoring (levegőtisztaság-védelem) rendszerek koordinálása, ellenőrzése;
  • Beruházások, műszaki változtatások, újraindítások környezetvédelmi megfelelőségének biztosítása;
  • Környezetvédelmi események kivizsgálása, riportálása, intézkedések kidolgozása, kockázatok értékelése;
  • Alvállalkozói tevékenységek környezetvédelmének szabályozása, ellenőrzése;
  • Szakmai partnerekkel, szervezetekkel, globális EBK egységgel, valamint hatóságokkal való kapcsolattartás;
  • Nem tanúsított környezeti teljesítményértékelés (Green Report) működtetése;
  • Környezetvédelmi oktatások, belső auditok megtartása;
  • Irányítja az EBK kultúraváltási programot.
  • Környezetvédelmi adatszolgáltatások, hatósági jelentések, angol riportok összeállítása.

 Elvárásaink:

  • Felsőfokú természettudományi, mérnöki, környezetmérnöki végzettség;
  • Ipari környezetvédelemben szerzett 1-3 éves tapasztalat;
  • Környezetjogi és projektvezetési ismeretek;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű informatikai ismeret;
  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség;
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari, vegyipari tapasztalat;
  • EBK területen szerzett több mint 3 éves tapasztalat;
  • Az EBK további területeit érintő szakmai tapasztalat, végzettség (munkavédelem, tűzvédelem, stb.);
  • Vegyész, vegyészmérnök vagy gépészmérnök végzettség.

 Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

 Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal,

várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

TEVA Gyógyszergyár Zrt.