www.cvonline.hu

KÖRNYEZETVÉDELMI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 958879

Link megjelenítéseimages/editor/1364472045.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A környezetvédelmi tevékenység megszervezése és koordinálása az ISO 14001 szabvány, ill. a vállalati standard elvárások szerint
  • Jogszabályok figyelemmel kísérése, jogszabályi megfelelés vizsgálata (negyedévente)
  • Kapcsolattartás a Környezetvédelmi szakhatósággal, valamint minden olyan hatósággal, amelyek az egyes beruházások, engedélyezések és az üzemeltetés kapcsán felmerülnek. Az üzemeltetéshez szükséges hatósági engedélyek beszerzése.
  • A Környezetvédelmi Management rendszer kialakítása, karbantartása, ill. fejlesztése az ISO 14001 szabvány előírásainak megfelelően
  • Környezetvédelmi célkitűzések meghatározása a vállalatvezetéssel, ill. a HSE Managerrel közösen
  • A szervezet környezetvédelmi eredményeinek (auditok, célkitűzések) követése, riportálása, havi jelentések elkészítése
  • Környezetvédelmi bevallások, időszakos jelentések elkészítése és azok előírás szerinti benyújtása a felső vezetés, ill. a hatóságok felé
  • A potenciális környezetvédelmi veszélyhelyzetek felismerése és a környezetvédelmi reakciók mérésének fejlesztése
  • Anyagmérleg elkészítése a hulladékot eredményező technológiákra (havonta)
  • Az üzemben fellelhető veszélyes anyagok EWC kódjainak felülvizsgálata, veszélyes hulladék nyilvántartás vezetése
  • Közreműködés és csapatmunka a társosztályokkal

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office ismeretek

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Közvetlen projektmunka
  • Szakmai utak, nemzetközi auditokban való részvétel

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KÖRNYEZETVÉDELMI MÉRNÖK, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678