www.cvonline.hu

Környezetvédelmi mérnök

  • A hirdetés 820 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Külföldi tulajdonban lévő megbízónk részére az alábbi pozícióba keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet:

Pozíció leírása:

A cég környezetvédelmi megfelelőségének biztosítása;
Környezetvédelmi engedélyek, jogszabályi változások nyomon követése;
ISO 14001 szabvány szerinti Környezetirányítási Rendszer (KIR) kiépítése, működtetése;
Vegyipari alapanyagok, termékek REACH szabályozás szerint kezelése;
Félkész- késztermékek biztonságtechnikai adatlapjainak szoftveres elkészítése, ellenőrzése;
Az éves hulladék bevallás és oldószer mérleg elkészítése;
Időszakos mérések, vizsgálatok megszervezése;
Kapcsolattartás hatóságokkal.

Követelmények:

Felsőfokú szakirányú végzettség (környezetvédelmi mérnök)
Legalább 2-3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
Aktív angol nyelvtudás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Windows)

Előny:

Környezetvédelmi auditokon szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Oroszlány vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Hosszú távú munkalehetőség
Versenyképes bérezés
Stabil vállalati háttér

Ideális pályázó:

Önálló, proaktív, jó szervező
Jó szervező és problémamegoldó
Alkalmazkodó, rugalmas

Helyek Oroszlány
Veszprém
Veszprém
Székesfehérvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves