www.cvonline.hu

Környezetvédelmi mérnök - Székesfehérvár környéke

  • A hirdetés 1139 napja lejárt

Feladatkör:
A környezetvédelmi tevékenység megszervezése és koordinálása az ISO 14001 szabvány, ill. a vállalati standard elvárások szerint. Jogszabályok figyelemmel kísérése, jogszabályi megfelelés vizsgálata (negyedévente). Kapcsolattartás a különböző szakhatóságokkal. Az üzemeltetéshez szükséges hatósági engedélyek beszerzése. A Környezetvédelmi Management rendszer kialakítása, karbantartása, ill. fejlesztése. Környezetvédelmi célkitűzések meghatározása a vállalatvezetéssel, ill. a HSE Managerrel közösen. A szervezet környezetvédelmi eredményeinek (auditok, célkitűzések) követése, riportálása, havi jelentések elkészítése. Környezetvédelmi bevallások, időszakos jelentések elkészítése és azok előírás szerinti benyújtása a felső vezetés, ill. a hatóságok felé. A potenciális környezetvédelmi veszélyhelyzetek felismerése és a környezetvédelmi reakciók mérésének fejlesztése. Anyagmérleg elkészítése a hulladékot eredményező technológiákra (havonta). Az üzemben fellelhető veszélyes anyagok EWC kódjainak felülvizsgálata, veszélyes hulladék nyilvántartás vezetése. Közreműködés és csapatmunka a társosztályokkal.

Végzettség:
Szakirányú felsőfokú.

Szakmai tapasztalat:
Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Magyarországon több gyárral jelen levő, multinacionális cégcsoport autóipari gyára.

Helyek Fejér
Somogy
Komárom-Esztergom
Pest
Tolna
Tolna
Veszprém
Veszprém
Székesfehérvár
Mór
Várpalota
Siófok
Budapest
Bicske
Dunaújváros
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő