www.cvonline.hu

Környezetvédelmi mérnök (Referenciaszám: HM-640)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.11.16.
Hirdetés azonosító: 869548

Elvárások:

  • Szakirányú főiskolai/egyetemi diploma
  • 2-3 éves releváns tapasztalat gyártó cégnél
  • Jó angol nyelvtudás szóban és írásban (német nyelv ismerete előny)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Innovatív, kreatív és gyakorlatias személyiség

Feladatok:

  • A környezetvédelmi tevékenység megszervezése és koordinálása az ISO 14001 szabvány, ill. a vállalati standard elvárások szerint
    • Kapcsolattartás a Környezetvédelmi szakhatósággal és a jogszabályok figyelemmel kísérése, jogszabályi megfelelés vizsgálata (negyedévente)
    • A Környezetvédelmi Management rendszer kialakítása, karbantartása, ill. fejlesztése az ISO 14001 szabvány előírásainak megfelelően
    • Környezetvédelmi célkitűzések meghatározása a vállalatvezetéssel, ill. a HSE Managerrel közösen
    • A szervezet környezetvédelmi eredményeinek (auditok, célkitűzések) követése, riportálása, havi jelentések elkészítése
    • A potenciális környezetvédelmi veszélyhelyzetek felismerése és a környezetvédelmi reakciók mérésének fejlesztése
      • Anyagmérleg elkészítése a hulladékot eredményező technológiákra (havonta)
      • Az üzemben fellelhető veszélyes anyagok EWC kódjainak felülvizsgálata, veszélyes hulladék nyilvántartás vezetése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Szakmai utak, nemzetközi auditokon való részvétel

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-640-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem, Gyártás / Termelés
Régió Mór
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő