Környezetvédelmi mérnök - Észak-Pest megye (Referenciaszám: PJ2713)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.02.22.
Jelentkezési határidő: 2015.06.05.
Hirdetés azonosító: 761873
lejárt

Észak- Pest megyei multinacionális piacvezető partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Környezetvédelmi mérnök - Pest megye

Feladatok:
- Környezetvédelmi intézkedések meghozatala, betartatása

- Vegyszer engedélyeztetés, termékdíj bevallás
- Hulladékgazdálkodási feladatok koordinálása, veszélyes/nem veszélyes hulladékok kezelése
- Jogszabályilag meghatározott hatósági adatszolgáltatások, bevallások készítése
- Környezetvédelmi oktatás
- Vegyszer behozatali engedélyek kiadása
- Környezeti hatásvizsgálatok, éves kimutatások elkészítése

Elvárások:
- Felsőfokú környezetvédelmi mérnök végzettség

- 2-3 év környezetvédelmi mérnökként szerzett tapasztalat
- Középfokú, folyékony angol nyelvtudás
- Kiváló elemző képesség, proaktivitás
- Nyitott személyiség, jó kommunikációs készség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office, Open Office, Lotus Notes)

Előny:
- ISO 14001, ISO 50001 belső auditor/vezető auditor végzettség

- OHSAS 18001 belső auditor végzettség

Amit megbízónk kínál:
- Bejárási támogatás, Budapestről is jól megközelíthető helyszín (tömegközlekedéssel is)

- Versenyképes jövedelem
- Fiatalos, jó hangulatú csapat, nemzetközi környezet
- Kitűnő előrelépési- és karrierlehetőség
- Kihívást jelentő munka
- Szakmai tanfolyamok

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Pest