www.cvonline.hu

Környezetvédelmi megbízott

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Budapesti székhelyű hulladékgazdálkodásban működő részvénytársaság keres szakképzett, pályakezdő munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • A környezetvédelmi jogszabályok, előírások betartásának felügyelete.
  • Veszélyes hulladékkal kapcsolatos tevékenységek tervezése, felügyelete.
  • Környezetvédelmi és egyéb tevékenységhez kapcsolódó hatósági engedélyek megszerzése, meglévő engedélyek megújítása.
  • Tanúsított irányítási rendszerekkel kapcsolatos feladatok ellátása.
  • A vezetőség rendszeres tájékoztatása az esetlegesen előforduló környezetvédelmi szabálytalanságokról.
  • Ellenőrzi a telepen képződött veszélyes hulladékok megfelelő gyűjtését, tárolását, veszélyes hulladék üzemi gyűjtőhelyen történő elhelyezését.
  • Megfelelő intézkedések megtétele a külső ellenőrzések során feltárt hiányosságok kijavítására.
  • Negyedéves jelentések elkészítése – engedélyek állapota, környezetvédelmi jelentése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú diploma
  • Jó szervező és kommunikációs képesség
  • Precíz, önálló munkavégzés – komplex feladatkezelés
  • Irodai szoftverek magabiztos használata

Előny:

  • Proaktív gondolkodásmód
  • Angol és / vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Összetett, változatos munkakör,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki > Mérnök
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Környezetmérnök, Környezetvédelmi felügyelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű