www.cvonline.hu

Környezetvédelmi Koordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2015.07.25.

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi parnterünk számára keresünk tehetséges és megbízható jelöltet Környezetvédelmi Koordinátor pozícióba.

Feladatok:

- A telephely munkaterületeinek munka-, tűz-, és környezetvédelmi előírásainak betartása, rendszeres ellenőrzése
- Környezetvédelmi szabályok, törvények ismerete, nyomon követése, szabályzatok karbantartása
- A munkatársak számára a szükséges képzések, információk és eszközök biztosítása munkavédelmi szempontból
- Auditokon való részvétel, auditok levezetése
- A munkavédelem szempontjából szükséges dokumentáció, riportok elvégzése

Elvárások:

- Felsőfokú környezetvédelmi mérnök végzettség
- Gyártó területen/termelővállalatnál szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat (FMCG tapasztalat előnyt jelent!)
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Jó problémamegoldó képesség
- Magas szintű szervezőkészség, pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

- Hosszútávú szakmai perspektíva
- Multinacionális munkakörnyezet
- Versenyképes juttatás

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -