www.cvonline.hu

Környezetvédelmi gyakornok

  • A hirdetés 907 napja lejárt

Feladatok:
  • Környezetvédelmi feladatok támogatása (hulladékkezelés, levegőtisztaság védelem, szennyvízkezelés)
  • KIR rendszer auditok, szabályozások betartásának támogatása
  • Környezetvédelmi bejárások, ellenőrzések elvégzése, dokumentálása
  • HSE szempontú célirányos gyártócsarnoki ellenőrzés és adatkutatás
  • CSR tevékenységek környezetvédelmi részének előkészítése
  • Az osztály támogatása adminisztrációs feladatokban
Elvárások:
  • Folyamatban lévő környezetvédelmi felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton, aktív hallgatói státusszal
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önállóság, kezdeményező készség, rugalmasság
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés
  • Legalább 6 hónapos gyakornoki idő vállalása
Amit kínálunk:
  • gyakornoki fizetés
  • útiköltség támogatás
  • tanfolyamokon való részvételi lehetőség (IT és nyelvtanfolyamok)
  • szakdolgozat írásában szakmai támogatás
  • világszínvonalú technológia
  • fiatal, dinamikus csapat
  • korszerű környezet
Munkavégzés helye:
  • Hatvan
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés (hétfőtől-péntekig 08:00-16:30 között)
Kapcsolat:
Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet küldd el fényképes angol és magyar önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címen. E-mailed tárgya legyen: RB_KÖRNY_trainee