Környezetvédelmi és munkavédelmi gyakornok (Referenciaszám:PJ3374)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.02.03.
Jelentkezési határidő: 2015.02.15.
Hirdetés azonosító: 901144
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk csapatába keresünk gyakornokot az alábbi pozícióba:

Környezetvédelmi és munkavédelmi gyakornok

Feladatok:
- Az osztály adminisztratív munkájának segítése
- Projektekben való részvétel
- Riportok, kutatások, elemzések készítése
- Egyéb az osztály munkájához kapcsolódó ad-hoc tevékenységek

- Elvárások:
- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton
- Munkavédelmi vagy környezetvédelmi ismeretek
- Aktív társalgási angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Legalább heti 3 nap munkavégzés vállalása
- Legalább 6 hónapos gyakornoki idő vállalása
- Székesfehérvári munka vállalása

Amit megbízónk kínál:
- Innovatív, fiatalos munkahelyi légkör
- Multinacionális háttér

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat, valamint minimum két referenciamunkádat csatolva az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.