www.cvonline.hu

környezetvédelmi előadó

  • A hirdetés 823 napja lejárt

          Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

          munkatársat keres

Feladatok:

  • levegőtisztaság-védelmi feladatok ellátása,
  • zaj- és rezgésvédelmi feladatok ellátása,
  • környezetirányítási rendszer dokumentumainak karbantartása, belső auditokon való részvétel,
  • jogszabályi változások nyomon követése,
  • tervdokumentációk véleményezése,
  • engedélykérelmek összeállítása,
  • adatszolgáltatások készítése,
  • akkreditációval kapcsolatos dokumentumok karbantartása.

Elvárások:

  • felsőfokú mérnöki végzettség: környezet- vagy vegyészmérnöki szak,
  • belső auditori végzettség,
  • Microsoft Office biztos felhasználói szintű ismerete,
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás,
  • rendszerben való gondolkodás képessége,
  • határozott fellépés, jó kommunikációs készség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • monotonitástűrés,
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Előny:

  • minőségügyi végzettség,
  • munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi végzettség,
  • környezetvédelmi vezetési és hitelesítési rendszer (EMAS) ismerete,
  • HACCP rendszer ismerete,
  • MSZ EN ISO/IEC 17025:2005 szabvány ismerete,
  • angol nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú szakmai perspektíva,
  • kihívással teli munkakör,
  • fejlődési lehetőség.

A jelentkezők fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, fizetési igényét az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. A munkakör megnevezését kérjük a tárgy mezőben feltüntetni!

Elvárás

környezetmérnök vagy vegyészmérnöki diploma

belső auditori végzettség

Microsoft Office biztos felhasználói szintű ismerete

Értékelt kvalitások

minőségügyi végzettség

munka és/vagy tűzvédelmi végzettség

környezetvédelmi vezetési és hitelesítési rendszer (EMAS) ismerete

HACCP rendszer ismerete

MSZ EN ISO/IEC 17025:2005 szabvány ismerete

angol nyelv ismerete

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar, Angol