www.cvonline.hu

Környezetvédelmi előadó

  • Company_icon Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Feladatok:

  • közcsatornába vezetett szennyvíz minőségének ellenőrzése,
  • rendkívüli csatornaszennyezések eredetének kivizsgálása,
  • élővízszennyezések eredetének kivizsgálása,
  • szakvélemények készítése,
  • tervdokumentációk véleményezése,
  • jogszabályi változások nyomon követése,
  • minőségügyi dokumentumok karbantartása,
  • statisztikák, adatszolgáltatások készítése.

Elváráok:

  • mintavételi (szennyvíz, felszíni víz) szabványok ismerete,
  • MSZ EN ISO/IEC 17025:2005 szabvány ismerete,
  • angol nyelv ismerete,
  • minőségügyi végzettség,
  • Excel programozói ismeretek.

Amit kínálunk:

  • kitűnő szakmai perspektíva és fejlődési lehetőség Magyarország legnagyobb környezetvédelmi szolgáltatójánál,
  • kihívással teli munkakör, önálló munkavégzés,
  • jóléti juttatások.

A jelentkezők magyar nyelvű motivációs levelét és fényképes önéletrajzát, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével várjuk.
Kérjük, hogy a tárgy rovatban szíveskedjék feltüntetnia " környezetvédelmi előadó" pozíció megnevezést!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Környezetvédelmi ellenőr, Környezetvédelmi tanácsadó
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Tudományos munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol