www.cvonline.hu

Környezetvédelmi előadó

  • A hirdetés 124 napja lejárt

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

környezetvédelmi előadó

munkatársat keres

Feladatok:

  • közcsatornába vezetett szennyvíz minőségének ellenőrzése,
  • rendkívüli csatornaszennyezések eredetének kivizsgálása,
  • élővíz szennyezések eredetének kivizsgálása,
  • szakvélemények készítése,
  • tervdokumentációk véleményezése,
  • jogszabályi változások nyomon követése,
  • minőségügyi dokumentumok karbantartása,
  • statisztikák, adatszolgáltatások készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú szakképzettség (környezetmérnöki, vegyész, vegyészmérnöki),
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat,
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete,
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás,
  • rendszerben való gondolkodás képessége,
  • határozott fellépés, jó kommunikációs készség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Előny:

  • minőségügyi végzettség,
  • MSZ EN ISO/IEC 17025:2005 szabvány ismerete,
  • mintavételi (szennyvíz, felszíni víz) szabványok ismerete,
  • angol nyelv ismerete,
  • Excel programozói ismeretek.

Amit kínálunk:

  • kitűnő szakmai perspektíva és fejlődési lehetőség Magyarország legnagyobb környezetvédelmi szolgáltatójánál,
  • kihívással teli munkakör, önálló munkavégzés,
  • határozott idejű munkaviszony,
  • jóléti juttatások.

A jelentkezők magyar nyelvű motivációs levelét és fényképes önéletrajzát, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével várjuk.
Kérjük, hogy a tárgy rovatban szíveskedjék feltüntetni a „környezetvédelmi előadó” pozíció megnevezést!

Pályakezdő jelöltek jelentkezését is örömmel fogadjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő