www.cvonline.hu

Környezetvédelmi asszisztens

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 991855

Feladatok:

  • felügyeli a törvényi előírásoknak, az ISO14001:2005 szabványnak, valamint a vállalat belső előírásainak való megfelelést,
  • környezetvédelmi rendszer és folyamat auditokat végez,
  • vezeti és folyamatosan javítja a vállalat környezetközpontú irányítási rendszerét,
  • környezetvédelmi tanulmányokat, dokumentációkat készít,
  • kapcsolatot tart a hatóságokkal.

Elvárások:
  • környezetmérnöki diploma,
  • legalább középfokú szóbeli és írásbeli angol kommunikáció,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • megbízhatóság, pontosság, önállóság, felelősségtudat.

Juttatások:

Előnyök:
  • Nyírbátori vagy környéki lakóhely előnyt jelent,
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat,
  • Munkavédelmi vagy Tűzvédelmi végzettség.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Nyírbátor