www.cvonline.hu

Környezetmonitorozó

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 863289
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal partnercégünk részére keresünk környezetmonitorozó munkakörbe munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Vezeti és koordinálja környezetmonitorozással kapcsolatos műveleteket a termelő területen:
  • Irányítja a környezetmonitorozó csoport részletes, napi, heti monitorozási tervének végrehajtását
  • Biztosítja, hogy a szükséges berendezések a megfelelő műszaki állapotban és kvalifikáltan rendelkezésre álljanak.
  • Felügyeli a mintavételeket, a mintaküldést és a dokumentációt
  • Értékeli a környezetmonitorozási eredményeket és rendszeresen elemzi a monitorozási trendeket, javaslatokat tesz ezen értékelések alapján. Az értékeléseket trendanalízis keretén belül a megadott frekvenciával és a meghatározott időre készíti el angol nyelven.
  • Irányítja a limiten kívüli eredmények kivizsgálását és biztosítja a javító és megelőző intézkedések bevezetését

Elvárások:

  • Számítógépes ismeretek: különösen Microsoft Excel magas szintű ismerete, egyéb Microsoft Windows alkalmazás
  • Nyelvtudás: folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Képességek, készségek: jó kommunikációs, probléma megoldási, vezetői készség, analitikus beállítottság, szorgalom, precizitás
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gyógyszerész, vegyészmérnök, mikrobiológus vagy ezekkel egyenértékű szakképesítés)

Előnyt jelent:

  • SAP ismerete előny
  • Szakmai gyakorlat: előny

Amit kínálunk:

  • kellemes munkahelyi légkör
  • kiemelt bérezés+ cafetéria

Jelentkezni regisztráció után a Link megjelenítése oldalon lehet fényképes önéletrajzzal.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!