www.cvonline.hu

Környezetmérnök

  • A hirdetés 545 napja lejárt

Megbízható háttérrel rendelkező, hulladékgazdálkodással és építőipari tevékenységekkel foglalkozó miskolci székhelyű cég hosszú távra

környezetmérnököt

keres.

Feladatok:

  • környezetvédelmet és minőségbiztosítást érintő jogszabályi követelmények nyomon követése, betartatása
  • folyamatos kapcsolattartás a vezetőséggel, a projektvezetőkkel, és külső vállalkozókkal új projektek megvalósítása során
  • ISO szabványok szerinti minőség- és környezetirányítási rendszer működtetése,
  • együttműködés az érintett hatóságokkal,
  • szükséges környezetvédelmi és gyártás előkészítő vizsgálatok megrendelése
  • környezetvédelmi és minőségbiztosítási dokumentációk összeállítása, nyilvántartások vezetése, jelentések, bevallások készítése
  • a környezetvédelmi szabályok, előírások betartásának rendszeres ellenőrzése,
  • a cég működési területén megjelenő környezetvédelmi kérdések megoldása,
  • hatósági ellenőrzéseken való részvétel

Elvárások:

  • környezetmérnök végzettség, vagy felsőfokú műszaki végzettség + kapcsolódó szakirányú képesítés
  • legalább egy éves, hasonló (hulladékgazdálkodás) területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • magas szintű számítógépes ismeretek,
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés,
  • csapatszellem

Előny:

  • minőségbiztosítási végzettség
  • minőség és környezetirányítási auditor végzettség
  • közbeszerzési tapasztalat
  • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes munkakör
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Miskolc

Munkakezdés időpontja: 2015. szeptember 20., illetve azonnal

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő