www.cvonline.hu
Környezetmérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.01.28.
Jelentkezési határidő: 2016.01.29.
Hirdetés azonosító: 949058
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, piacvezető, a gumigyártás területen tevékenykedő ügyfelünk számára keresünk KÖRNYEZETMÉRNÖK munkakörre munkatársat azonnali kezdéssel.

Feladatok:
-Közreműködés a vállalat környezetirányítási rendszerének működtetésében,
-szennyvíz és levegőtisztító berendezések üzemeltetése,
-kapcsolódó technológiai eszközök állapotának figyelemmel kísérése,
-hatósági, vezetőségi bejárásokon való részvétel,
-beszámolás a vezetőség felé.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Követelmények
-Környezetmérnöki végzettség,
-magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
-hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat,
-önálló, magabiztos, innovatív személyiség.

Kiemelkedő juttatási csomag,
fiatalos, dinamikus csapat,
munkatársak fejlődésének folyamatos támogatása.