www.cvonline.hu

Környezetmérnök

  • A hirdetés 637 napja lejárt
Munkakör megnevezése

Levegő- és vízvédelem területén végzett szaktevékenység

Munkavégzés helye

Rácalmás / Dunaújváros

Feladatok
  • Az ipari szennyvíztisztító- és a keverőüzemi véggázégetők üzemeltetése, javításának, karbantartásának megszervezése, a berendezések kezelését végzők irányítása
  • Aktív részvétel a környezetirányítási rendszer működtetésében, (éves auditok előkészítése)
  • CO2 kvóta éves bevallása – dokumentáció összeállítás, hitelesítővel való egyeztetés
  • Pontforrásengedélyekben foglaltak teljesítése, szükséges módosítások elvégzése
  • Monitoring kutak üzemeltetése, jegyzőkönyvek elkészítése
  • Bevallások elkészítése a hatóság felé: bejövő, kimenő számlák elkészítése és iktatása a pontos belső nyilvántartás céljából, havi és éves riportok készítése
Elvárások
  • Felsőfokú környezetmérnöki végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Középfokú angolnyelv-tudás
Személyes kompetenciák
  • Innovatív gondolkodásmód
  • Rugalmasság, magas stressztűrő készség
  • Erős problémamegoldó készség
Amit partnerünk kínál
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű, Europass formátumú önéletrajzát

Helyek Dunaújváros
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő