www.cvonline.hu

Környezetmérnök

  • Company_icon MENTO Környezetkultúra Kft.
  • Location_icon Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

A MENTO Környezetkultúra Kft. pályázatot hirdet

környezetmérnök

pozíció betöltésére

Cégünk Magyarország egyik legjelentősebb, hulladékgazdálkodással foglalkozó társasága, mely 2000 szeptemberétől működik. Cégünk több, mint egy évtizede foglalkozik környezetvédelemmel, a nem veszélyes települési szilárdhulladékok, illetve ipari hulladékok kezelésével és ártalmatlanításával.
Immár több évtizedes fennállásunk óta legfőbb célunk környezetünk megóvása, a fenntarthatóság biztosítása.
Alapelvünk, hogy Megbízóink igényeit kimagasló szakmai színvonalon és a legmagasabb minőségi követelményeknek megfelelően a környezettel összhangban lássuk el.
Cégünk munkatársai egyedi igényekre specializálódott, professzionális, nyílt, korrekt, odaadással dolgozó szakemberek.

Főbb feladatok:

  • környezetvédelmet és minőségbiztosítást érintő jogszabályi követelmények nyomon követése, betartatása,
  • folyamatos kapcsolattartás a vezetőséggel, a projektvezetőkkel, és külső vállalkozókkal új projektek megvalósítása során,
  • ISO szabványok szerinti minőség- és környezetirányítási rendszer működtetése,
  • együttműködés az érintett hatóságokkal,
  • szükséges környezetvédelmi és gyártás előkészítő vizsgálatok megrendelése,
  • környezetvédelmi és minőségbiztosítási dokumentációk összeállítása, nyilvántartások vezetése, jelentések, bevallások készítése,
  • a környezetvédelmi szabályok, előírások betartásának rendszeres ellenőrzése,
  • a cég működési területén megjelenő környezetvédelmi kérdések megoldása,
  • hatósági ellenőrzéseken való részvétel

Elvárt végzettség:

  • környezetmérnök végzettség, vagy felsőfokú műszaki végzettség + kapcsolódó szakirányú képesítés,
  • legalább 2 éves, hasonló (hulladékgazdálkodás) területen szerzett tapasztalat,
  • számítógépes ismeretek,
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés,
  • csapatszellem

Előnyt jelent:

  • minőségbiztosítási végzettség
  • minőség és környezetirányítási auditor végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • fiatalos csapat
  • fejlődési lehetőségek
  • szakmai kihívás
  • felelősségteljes munkakör
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Miskolc, Besenyői út

Munkakezdés várható időpontja: 2017. december (illetve akár azonnal)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet. Kérjük, hogy motivációs levelében részletesen térjen ki az eddig megszerzett tapasztalataira.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki > Minőségbiztosítási mérnök
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Környezetmérnök, Környezetvédelmi ellenőr, Környezetvédelmi felügyelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű