www.cvonline.hu

Környezetmérnök

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 1009913
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Az autóipari beszállítói iparágban kiemelkedő szerepet játszó multinacionális Ügyfelünk számára keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

- levegő- és vízvédelem területén végzett szaktevékenység -

Feladatok:

  • Az ipari szennyvíztisztító- és a keverőüzemi véggáz égetők üzemeltetése, javításának, karbantartásának megszervezése, a berendezések kezelését végzők irányítása
  • aktív részvétel a környezetirányítási rendszer működtetésében, (éves auditok előkészítése)
  • CO2 kvóta éves bevallása – dokumentáció összeállítás, hitelesítővel való egyeztetés
  • Pontforrás engedélyekben foglaltak teljesítése, szükséges módosítások elvégzése
  • monitoring kutak üzemeltetése, jegyzőkönyvek elkészítése
  • Bevallások elkészítése a hatóság felé
  • bejövő, kimenő számlák elkészítése és iktatása a pontos belső nyilvántartás céljából, havi és éves riportok készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú környezetmérnöki végzettség,
  • Középfokú angolnyelv-tudás,
  • Innovatív gondolkodásmód,
  • Rugalmasság, magas stressztűrő készség,
  • Erős problémamegoldó készség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Caffeteria rendszer
  • Albérlet támogatás és/vagy ingyenes szálláslehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Telefon flotta
  • Tréningek, szakmai továbbképzések, nyelvi kurzusok

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Szükséges dokumentumok:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya