www.cvonline.hu
Környezetmérnök - Miskolc (Referenciaszám: PJ1826)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2012.05.09.
Jelentkezési határidő: 2012.06.29.
Hirdetés azonosító: 403761
lejárt

Miskolci neves multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Környezetmérnök - Miskolc

Feladatok:
- Hulladékgazdálkodási feladatok koordinálása
- Veszélyes anyagok kezelésének, tárolásának koordinálása
- Levegőtisztaság, szennyvíz és talajvíz témakörrel kapcsolatos feladatok elvégzése
- Energiaracionalizálási projektek környezetvédelmi támogatása
- Környezetvédelmi témakörhöz tartozó jogszabályi kötelezések megfeleltetése
- Éves környezetvédelmi kimutatások, jelentések készítése
- Jogszabályilag meghatározott hatósági adatszolgáltatások készítése
- MSZ EN ISO 14001:2005 (KIR) szabvány szerinti irányítási rendszer működtetése
- KIR Belső eljárások, utasítások frissítése
- KIR belső, felülvizsgálati és újra tanúsító auditok koordinálása
- Termékdíjas adatszolgáltatás koordinálása
- Környezetvédelmi engedélyek felülvizsgálata, nyomon követése
- CSR folyamatok koordinálása, felsőoktatási kapcsolattartás

Elvárások:
- Felsőfokú környezetvédelmi végzettség
- Angol és/vagy német nyelvtudás: jó kommunikációs szint szóban és írásban
- 3-5 éves környezetvédelmi tapasztalat
- MSZ EN ISO 14001:2005 (KIR) szabvány ismerete
- KIR belső auditor végzettség
- KIR vezető auditor végzettség előnyt jelent
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel, Power Point)

Amit Megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium
- Kiváló munkakörnyezet
- Kihívást jelentő munka
- Számos fejlődési lehetőség
- Nemzetközi környezet
- Egyedi képzés és betanítás
- Kedvezményes termékvásárlási lehetőség
- Ingyenes nyelvtanulás szakmai tanfolyamok
- Sportolás támogatás

Megjegyzés:
Munkavégzés helye: Miskolc

Kérjük, csatolva küldje el magyar és angol/német nyelvű szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Raffai Gábor
kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a
E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.