Környezetmérnök (Közbeszerzési referens, környezetvédelmi- és, KIR-MIR megbízott)

  • A hirdetés 516 napja lejárt

A Saubermacher-Magyarország Kft. a hulladékgazdálkodási piac egyik vezető szolgáltatója. Nagy múltú, nemzetközi hátterű cégünk fiatalos, dinamikus csapatának erősítésére keresünk Budapesti irodánkba munkatársat

Környezetmérnök

(Közbeszerzési referens, környezetvédelmi- és, KIR-MIR megbízott)

munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • környezetvédelmet és minőségbiztosítást érintő jogszabályi követelmények nyomon követése, betartatása
  • ISO szabványok szerinti minőség- és környezetirányítási rendszer működtetése,
  • együttműködés az érintett hatóságokkal,
  • közbeszerzések figyelemmel kísérése, közbeszerzési dokumentációk összeállítása,
  • környezetvédelmi és minőségbiztosítási dokumentációk összeállítása, nyilvántartások vezetése, jelentések készítése,
  • a környezetvédelmi szabályok, előírások betartásának rendszeres ellenőrzése,
  • a cég működési területén felbukkanó környezetvédelmi kérdések megoldása,
  • hatósági ellenőrzéseken való részvétel,

Követelmények:

  • környezetmérnök végzettség, vagy felsőfokú műszaki végzettség + kapcsolódó szakirányú képesítés
  • legalább két éves, hasonló (hulladékgazdálkodás) területen szerzett tapasztalat,
  • magas szintű számítógépes ismeretek,
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés,
  • csapatszellem

Előny:

  • minőségbiztosítási végzettség
  • minőség és környezetirányítási auditor végzettség
  • közbeszerzési tapasztalat
  • német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • nagy múltú cég háttere, támogatása
  • felelősségteljes munkakör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes javadalmazás
  • karrierlehetőség
  • a cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • lelkes, fiatal csapat

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő