www.cvonline.hu

Környezetgazdálkodási gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 734217
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatában kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdéskor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres Környezetgazdálkodási gyakornoki pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Riportok készítése és szűrése
  • Tréning dokumentumok rendszerezése
  • Tréning tesztek értékelése
  • Vállalkozók dokumentumainak összegyűjtése és regisztrálása
  • EHS csapat munkájának támogatása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (legalább még 1 évig )
  • Haladó szintű számítógépes ismeret (MS Office, erős Excel)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás
  • Kezdeményezőképesség, önálló feladatmegoldó képesség, gyors tanulási képesség

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti legalább 4 nap vállalása

Amit kínálunk

  • bruttó 800 Ft-os órabér
  • Betekintési lehetőség egy multinacionális cég életébe
  • Tanulási lehetőség és személyes fejlődés
  • Jó teljesítmény esetén karrierlehetőség a világ egyik legnagyobb vállalatánál
  • céges busszal történő kijutás Örs Vezér Tere és Újpest Városközpontból induló járatok (munkavégzés: Veresegyház)

Amennyiben hosszútávon szeretnéd vállalni a fenti pozíciót, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül.

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest