www.cvonline.hu

KÖRNYEZET ÉS MUNKAVÉDELMI ADMINISZTRÁTOR (6102)

  • A hirdetés 1343 napja lejárt

A GE Hungary Kft. Zalaegerszegi Alkatrészgyára
Igazgatója és Humán Erőforrás Vezetője
pályázatot hirdet
Környezet és munkavédelmi adminisztrátor
munkakör betöltésére

Főbb feladatai:
•Munkavédelmi Keretprogram felkészülésben való részvétel, elemtulajdonosok támogatása
•Környezetvédelmi dokumentáció készítésében való részvétel
•Munkavédelmi kockázatértékelés, elemzés, eljárások készítése
•Munkavédelmi szemléken való részvétel, jegyzőkönyv készítése
•Vállalkozók ellenőrzése
•Gyári eljárások, utasítások felülvizsgálata
•Folyamatok kidolgozása
•Javaslattétel a munkavédelmi folyamatok fejlesztésére
•Javító intézkedések kezdeményezése, feladatok koordinálása, megvalósulás követése

Elvárások:
•Középfokú végzettség
•Érdeklődés a környezet- és munkavédelem területe iránt
•Munkavédelmi technikusi végzettség előnyt jelent
•Felsőfokú műszaki végzettség előnyt jelent
•Releváns szakmai tapasztalat előnyt jelent
•Középfokú angol nyelvtudás
•Kiváló kommunikációs készség
•Képes több feladat egyidőben történő kezelésére
•Együttműködési képesség
•Toleráns, türelmes, határozott
•Precíz, pontos, rugalmas
•Magas fokú stressztűrő képesség
•Számítógépes ismeretek MS Office, Word, Excel és Power-Point programokban
•Eredményorientáltság, terhelhetőség
•Önállóság

•Fényképes önéletrajzokat a pozíció megjelölésével a  E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.