www.cvonline.hu

KÖRLETFELÜGYELŐ

  • A hirdetés 681 napja lejárt

BUDAPESTI FEGYHÁZ ÉS BÖRTÖN

A felvétel feltételei:

  • a Budapesti Fegyház és Börtönnel fennálló hivatásos szolgálati viszony
  • érvényes egészségügyi és pszichológiai alkalmasságot igazoló okmány
  • középiskolai végzettség /érettségi bizonyítvány/
  • fizikai állapotára vonatkozó minősítés
  • kifogástalan életvitel
  • magyar állampolgárság

Előnyt jelent :

  • jó fizikum és fizikai erőnlét
  • jártasság önvédelmi vagy küzdősportban
  • katonai szolgálat, egyéb fegyveres, rendvédelmi szervnél töltött szolgálat

Feladatok:

  • biztonsági feladatot lát el a körleten
  • irányítja a fogvatartott tevékenységét
  • munkáltatási feladatot lát el
  • adminisztratív és működésbiztonsági feladatokat lát el
  • általános szolgálati feladatokat lát el
  • részt vesz a biztonsági, fogvatartási és munkáltatási feladatok szervezésében
  • napi séta megszervezése

Amit kínálunk:

  • illetmény: bruttó            212.400,- forint
  • cafeteria: bruttó             200.000,- forint / év
  • utazási költségtérítés    (vidéki állandó lakóhely esetén)
  • kedvezményes szállóelhelyezés             (vidéki állandó lakóhely esetén)
  • előrelépési lehetőség
  • összetartó kollektíva
  • ruházati ellátás / (ruhapénz)
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • állami szféra előnyei, kedvezményei
  • iskolai képzés (iskola rendszerű oktatás 14 hét, hétfőtől péntekig, vagy 7 hónapos moduláris képzés)

A jelentés benyújtásának helye, módja:

A pályázat tartalmazza: a pályázó személyi adatait, - az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolatait, - részletes szakmai önéletrajzot.

A pályázatokat a Budapesti Fegyház és Börtön címére - 1475 Budapest, Pf.: 22, vagy 1108. Budapest, Kozma utca 13., illetve az alábbi e-mail címre vagy  személyesen a Budapesti Fegyház és Börtön Személyügyi és Szociális Osztályára – lehet eljutatni.

A jelentkezéssel kapcsolatban további felvilágosítás a Személyügyi és Szociális osztály főelőadójától -  Nagy Diána - kérhető telefonon (06/1 432 5900).

Üdvözlettel: a Budapesti Fegyház és Börtön csapata

Helyek Pest
Budapest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő