www.cvonline.hu

Körkötél gyártó - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1535)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2016.07.18.
Hirdetés azonosító: 1048883

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Körkötél gyártó

pozícióba keres kollégát.

(Referenciaszám: SZF-1535)

Feladatok:

  • Munkamegbízások alapján az alapanyagok szabása, körkötelek gyártása
  • Késztermékek csomagolása
  • Az előállított termék ellenőrzése
  • Hiányos, sérült alapanyag selejtezése
  • Alapanyag-készlet figyelemmel kísérése
  • A munka során használt eszközök, gépek állapotának megóvása
  • Munkaterületének tisztántartása

Elvárások:

  • Rugalmas, terhelhető és csapatorientált hozzáállás
  • Több műszak vállalása

Előny:

  • Ipari varró tapasztalat vagy szakirányú végzettség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Hosszú távú együttműködés
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye:
S
zékesfehérvár

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik székesfehérvári partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba (Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig).

A levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/967-3093-as, 20/339-6256-os mobiltelefonszámon vagy a 22-506-498-as vezetékes telefonszámon.