www.cvonline.hu

KÓRHÁZI TAKARÍTÁSI VEZETŐ

  • A hirdetés 152 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója.
Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.

munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

KÓRHÁZI TAKARÍTÁSI VEZETŐT

A feladatkört ellátó személy a szolgáltatás hatékony kivitelezéséért lesz felelős

Feladatok:

  • gondoskodik a szükséges takarító csapat rendelkezésre állásáért: felvételiztetés, betanítás
  • ellenőrzi és számon kéri a szabályok és munkautasítások betartását
  • kifogás vagy probléma esetén intézkedik
  • gazdálkodik az erőforrásokkal úgy, mint munka- és anyagráfordítás
  • rendszeresen kapcsolatot tart a megbízóval
  • javaslatokat tesz a szolgáltatás jobbítására és bővítésére
  • elvégzi a kapcsolódó adminisztrációt: létszám-, óra- és költségtervet, ill. elszámolást készít
  • a havi teljesítésről összesítőt és igazolást készít a megrendelő és a vállalati belsőelszámolás részére

Elvárásaink:

  • legalább. középfokú végzettség érettségivel
  • irányítói, csoportvezetői tapasztalat takarítás területén
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • rugalmas munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • ELŐNY: minőségbiztosítási jártasság, higiénikus végzettség

Juttatások:

  • fix alapbér és minőségi jutalék
  • a munkavégzéshez szükséges eszközök

Munkavégzés helye: Budapest XXII. kerület

A pozícióra olyan jelentkezőt várunk, aki szívesen látja el a fenti feladatokat, megfelel az elvárásoknak és vállalja az önálló irányítói feladattal járó felelősséget és a kötetlen munkaidőben történő munkavégzést.
Pályázni szakmai önéletrajz és rövid kísérőlevél küldésével lehet, melyben ismerteti a feladat ellátásához kapcsolódó tapasztalatait.
A lenti e-mail címre kérjük a pályázatot küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő