www.cvonline.hu

Kórházi szakorvoslátogató - Nyugati országrész

Régió: Győr-Moson-Sopron

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.27.
Jelentkezési határidő: 2017.08.08.
Hirdetés azonosító: 1164825
lejárt

A szakorvoslátogató felelős a cég Urológiai portfoliójának promóciójáért a területen és jó kapcsolatokat épít ki a célcsoportba tartozó kórházi szakorvosokkal. Ismerteti a cég készítményeit és folyamatos szakmai kapcsolatot tart fenn a terület Urológusaival.

Főbb feladatok: A cég gyógyszereiről, azok tulajdonságairól széleskörű szakmai információ átadása és a hozzáadott értéket jelentő szolgáltatások ismertetése előre meghatározott partnerkörnek
  • területi üzleti és tárgyalási terv készítése
  • piaci és területi adatok folyamatos elemzése
  • a terv szerinti személyes látogatások során a gyógyszerek és hozzájuk kapcsolódó szogáltatások hatékony kommunikációja személyre szabott üzenetek átadásával, a marketing stratégiának megfelelően
  • a személyes látogatásokat kiegészítő egyéb kommunikációs csatornák használata
  • a partnerek szakmai igényeinek feltárása és azokra a cég szabályaiba illeszkedő innovatív megoldások kidolgozása
  • referálók és rendezvények szervezése és tartása

 Elvárások:
  • gyógyszerész / orvos / biológus / egészségügyi főiskolai végzettség
  • min. 2 év orvoslátogatói tapasztalat
  • ügyfélközpontú gondolkodás és kommunikáció
  • eredményorientáltság és felelősségvállalás
  • rugalmasság, csapatmunka
  • PC ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • urulógiai területen szerzett tapasztalat előny
  • angol nyelvtudás előny

Ajánlatunk:
  • izgalmas, kihívást jelentő feladatkör
  • teljesítménynek megfelelő javadalmazás
  • innovatív, eredményes, lendületes csapat
  • professzionális háttértámogatás

Megbízónk egy stabil háttérrel rendelkező cég, amelyet kiegyensúlyozott vállalati kultúra, kiváló csapat és stabil háttér jellemez, továbbá versenyképes juttatási csomagot és fizetést kínál.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét önéletrajza feltöltésével jelentkezhet!