www.cvonline.hu

Kórházi Ápoló, Nővér

  • A hirdetés 415 napja lejárt

Németországi székhelyű cégünk munkatársakat keres a következő állások betöltésére Darmstadt környékén:

Elvárások:

  • Ápoló bizonyítvány/ oklevél/ diploma (az „általános ápoló és általános asszisztens” megnevezésű végzés nem felel meg)
  • Minimum középfokú német nyelvtudás (B2)
  • Hosszú távú külföldi munkára való hajlandóság
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Intenzív osztályon szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Amit ajánlunk:

  • Német bejelentett munkaviszony, szerzödés közvetlen a klinikával
  • Hosszú távú munkalehetség
  • Bérezés havi 2300 €-3000 € (tapasztalattól függöen)
  • Pontos havi fizetés, fizetett szabadság, beteg- és nyugdíjbiztosítás, túlóra és éjszakai pótlékok, 38,5 órás munkahét
  • Ingyenes közvetítés
  • Magyar kapcsolattartó által segítség a hivatalos ügyek intézésében és a lakásszerzésben

Várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal az alábbi email címen!

Elérhetöségünk hétköznap 8-17 óráig: 0049 151 57560839

Galló Anita

Helyek Külföld
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Külföldi munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...