www.cvonline.hu

Korai Behajtás Telefonos Operátor

  • A hirdetés 11 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Hitel Zrt. Work Out Igazgatósága

6 órás váltott műszakos munkarendbe

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Feladatkörébe tartozó késedelmes ügyletek telefonos felkeresése,
  • Bejövő hívások fogadása,
  • Fizetési kötelezettség-vállalások, megállapodások nyomon követése, fizetési ígéretek rögzítése,
  • Hívásokhoz kapcsolatos folyamatos adminisztráció.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Banki jelzáloghitelek telefonos behajtási területén szerzett minimum 2 év tapasztalat,
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek,
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • Kitűnő problémamegoldó képesség.

Előnyként értékeljük:

  • Felsőfokú (gazdasági/pénzügyi) végzettség,
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Minőségi munkakörnyezet,
  • Teljesítménytől függően plusz jövedelem lehetősége.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • Képes felelősségteljesen dolgozni,
  • Precíz és terhelhető,
  • Monotonitástűrése erős,
  • Csapatjátékos,
  • Jó kommunikációs képességekkel rendelkezik.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy 2017. január 10-ig - jövedelemigény megjelölésével - jelentkezzen Karrierportál oldalunkon!

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő