www.cvonline.hu

KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 387 napja lejárt

Az SGS Csoport a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 80 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 650 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

Az SGS Hungária Kft., az SGS Csoport leányvállalata, 1991 óta működik Magyarországon.  A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Az SGS Hungária Kft. rendszer- és szolgáltatástanúsítás üzletága új munkatársat keres

KOORDINÁTOR

munkakörbe.

Feladatok:

  • Tanúsítási tevékenységgel kapcsolatos adminisztrációs és szervezési feladatok ellátása.
  • Jelentések és kimutatások készítése.
  • Számlázás.
  • Kapcsolattartás az SGS Csoport más leányvállalataival.

Szakmai elvárásaink:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség.
  • 1-2 éves munkatapasztalat.
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Személyiségbeli elvárásaink:

  • Jó szervezőkészség.
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség.
  • Jó megfigyelő, elemző és problémamegoldó képesség.
  • Rugalmas és terhelhető személyiség.

Munkavégzés helye: Budapest.

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő e-mail címre.

A cégről további információkat itt talál: Link megjelenítése.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő