www.cvonline.hu

Koordinátor pénzügyi területre

  • A hirdetés 502 napja lejárt

Dohányipari partnercégünk részére keresünk

Pénzügyi koordinátort

2015 december 31-ig

 Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

Értékesítési képviselők és partnerek részére információ nyújtás telefonon

Bejövő hívások kezelése

Kifizetésekkel kapcsolatos adatszolgáltatás

Vevői számlákról, egyenlegekről való tájékoztatás

Partneri kifizetésekkel kapcsolatos lekérdezések

Illetékes terület támogatása

Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség

Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás

Excel és Word magabiztos ismerete

Előny:

Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat előny

SAP ismeret előny

Hasonló munkakörben, vagy multinacionális cégnél szerzett tapasztalat előny

Egyéb:

Kezdés kiválasztás után azonnal

Munkavégzés helye:

Fót (Budapestről induló céges buszjárat ingyenesen igénybe vehető)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, fizetési igénnyel a E-mail cím megjelenítése

e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!