www.cvonline.hu

Koordinátor-Munkavállalói Kapcsolatok

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1031586

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

A Flextronics International Kft. sárvári gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

·         új belépő munkavállalók munkahelyi beilleszkedésének támogatása, a vállalati kultúra megismertetése

·         közvetlen kapcsolattartás és a kétirányú kommunikáció erősítése az üzleti vezetők és a munkavállalók között a napi működésben

o   az üzleti vezetők napi munkájának támogatása

o   felmerülő munkahelyi nehézségek feltérképezése, elemzése, megoldása a munkavállalói elkötelezettség növelése érdekében

o   munkaügyi kérdések megválaszolása, problémák megoldása, visszacsatolás a munkavállalók és az üzleti vezetők felé

o   a szervezet működéséhez szükséges irányelvek, szabványok, szabályok megismertetése

·         a HR információs csatornák (böngésző és helpdesk) működésének támogatása, folyamatos fejlesztése.

Elvárások

o   középfokú végzettség

o   termelési és/vagy HR tapasztalat

o   felhasználói szintű számítógépes ismeret

o   kiemelkedő problémamegoldó képesség

o   kiváló empatikus és kommunikációs képesség

o   jó szervezőkészség, komplex látásmód

Munkavégzés helye: Sárvár

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Vas