www.cvonline.hu

Koordinációs Vezető Asszisztens

  • A hirdetés 979 napja lejárt

A KIKA Lakberendezési Kft. a lakberendezés területnek egy vezető vállalkozásaként Magyarországon is sikeresen működteti 6 áruházát.

A cég folyamatos fejlődésének biztosításához keresünk budaörsi központunkba

teljes munkaidőben

Koordinációs Vezető Asszisztens munkatársat

Feladatok:

  • Koordinációs Vezető időbeosztásának koordinálása, figyelemmel kísérése, változások kezelése
  • Megbeszélések szervezése, résztvevők koordinálása, technikai feltételek biztosítása, jegyzőkönyv készítése
  • Prezentációk, statisztikák, riportok készítése és előkészítése
  • A Koordinációs Vezetői munkához szükséges asszisztensi feladatok koordinálása
  • Dokumentumok, szerződések előkészítése és aláíratása
  • Együttműködés a vállalat és cégcsoport társosztályaival
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Koordinációs Vezető által adott egyéb feladatok ellátása
  • Angol nyelvű kapcsolattartás külföldi anyacéggel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban, írásban), német nyelv ismerete előny
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség és kiváló adminisztrációs, szervezési készség
  • Diszkrét, pontos, precíz munkavégzés
  • Nagy terhelhetőség, felelősségvállalás, rugalmasság
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magas szintű MS Office ismeretek (Excel, Word, PPT, Outlook, Office)
  • B típusú jogosítvány, aktív vezetés

Amit nyújtunk:

  • Szakmai és személyi fejlődési lehetőség egy dinamikus, nagyvállalati, nemzetközi hátterű környezetben
  • Versenyképes fizetés, juttatási csomag
  • Fiatalos környezet, nemzetközi szakmai kultúra megismerése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű Önéletrajzát 2014.07.22-ig az alábbi e-mailre Beke Anita részére.

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akik a kiírásban szereplő elvárásoknak megfelelnek. Ha 2 héten belül nem érkezik válasz pályázatára, köszönjük jelentkezését, a meghírdetett állásra nem Önt választottuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő