www.cvonline.hu

Koordinációs szakértő

  • A hirdetés 918 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. munkatársat keres

pozícióba

határozott időtartamra

A betöltendő munkakör feladatai:

  • Ellátja a Társaság általános ügyviteli tevékenységének operatív támogatását,
  • Részt vesz a MÁV-START Zrt. szerződéseinek DMS rendszerben történő munkafolyamat indításában, lebonyolításában, operatív támogatásában,
  • Részt vesz a DMS rendszerrel kapcsolatos általános ügyviteli oktatások vezetésében, kulcsfelhasználói oktatásokon segédoktatóként vesz részt; támogatja az egyéni és vezetői oktatások lebonyolítását,
  • Végzi a DMS rendszer által támogatott munkafolyamatok összehangolt bevezetéséhez, működtetéséhez szükséges szakterületi szabályzatok kiadását, majd szükség szerinti karbantartását,
  • A Társaság DMS működésével kapcsolatosan beérkező kérdéseket megválaszolja, részt vesz a problémák megoldásában,
  • Ellátja a MÁV-START Zrt. DMS szerződésmenedzsment munkafolyamatának támogatását folyamatgazdaként,
    • Aktívan részt vesz a DMS tesztelési folyamataiban,
    • Előkészíti a Kabinetet érintő közbeszerzési eljárásokat,
    • Részt vesz a Kabinet által vezetett, illetve a Kabinetet érintő projektek munkájában,
    • Ellátja a Kabinet kockázatfelelősi feladatait.

A munkakör betöltőjével szemben támasztott elvárások:

  • diplomával igazolt egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • 3-5 év releváns területen szerzett szakmai gyakorlat,
  • irodai számítástechnikai alkalmazások magas szintű ismerete.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • szakterületre vonatkozó átfogó ismeretek,
  • angol vagy német nyelv középfokú ismerete,
  • koncepcionális gondolkodás, jó írásbeli és szóbeli képesség.

Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 21.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Bővebb felvilágosítást ad:

Ménich Gabriella 1/511-3632

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozott idejű