www.cvonline.hu

Koordinációs és mérnökségi technikus

Régió: Pest
Budapest
Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2015.05.14.
Hirdetés azonosító: 919477

Piacvezető logisztikai szolgáltató partnerünk megbízásából keresünk új kollégát koordinációs és mérnökségi technikus munkakörbe elektronikai összeszerelési és tesztelési területre.

Feladatok:

- műszaki dokumentáció és munkautasítások fordítása, elkészítése, ellenőrzése és frissítése
- összeszerelési rajzok elkészítése
- megfelelő teszt szoftverek meghatározása a rendelésekhez a vevői specifikációk alapján
- termelés munkájának napi szintű támogatása és felügyelete
- összeszerelési és teszt feladatok során felmerülő problémák elhárítása
- kommunikáció az ügyfél képviselőivel
- a területen dolgozó mérnökök munkájának napi szintű támogatása

Elvárások:

- középfokú műszaki végzettség (pl. elektrotechnikus)
- elektronikai gyártási vagy összeszerelési területen szerzett tapasztalat
- középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen!)
- 2 ill. hosszú távon 3 műszakos munkarend vállalása
- erős MS Office felhasználói ismeretek
- rugalmas és jó problémamegoldó személyiség
- műszaki érzék
- erős kommunikációs készség
- proaktív és körültekintő munkavégzés
- precizitás és pontosság
- büntetlen előélet

Előny:
- termelési és vállalatirányítási rendszerek ismerete
- elektronikai összeszerelési és/vagy tesztelési tapasztalat

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- a 7. hónaptól béren kívüli juttatások
- szakmai fejlődési lehetőség egy induló csapatban
- változatos mindennapok, szakmai kihívások

Munkavégzés helye: Biatorbágy, kezdetben irodai, később várhatóan többműszakos munkarendben

Céges buszjárat igénybe vehető Budapest, Tatabánya, Páty, Felcsút, Bicske, Mány, Zsámbék és Herceghalom településekről.

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a