www.cvonline.hu

Kooperátor-beszerző munkatárs

  • A hirdetés 674 napja lejárt

Hegesztett szerkezet- és gépgyártással foglalkozó cég debreceni munkahelyre keres

 Kooperátor-beszerző munkatársat

(mérnök vagy technikus végzettséggel)

Feladatok:

  • A gépgyártáshoz, termeléshez szükséges gépészeti termékekkel (alapanyagok, keráruk, segédanyagok), valamint szolgáltatásokkal kapcsolatos kooperációs kommunikáció és műszaki feladatok teljeskörű lebonyolítása.
  • Kooperációs partnerek felkutatása, megrendelések leadása, gyártatási folyamatok kiszervezése és ellenőrzése, beszállítókkal való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • műszaki végzettség, vagy releváns gyakorlat a fenti munkakörben,
  • gépgyártás területen szerzett tapasztalat,
  • önállóság, precizitás, kooperációs érdekérvényesítő gondolkodás, kitűnő kommunikációs készség, dinamizmus.

Előny:

  • Angol, vagy német tárgyalóképes nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • fejlődő környezet,
  • kihívást jelentő feladatok,
  • versenyképes juttatási csomag.
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Heves
Hajdú-Bihar
Jász-Nagykun-Szolnok
Borsod-Abaúj-Zemplén
Békés
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő